Kokořínsko penziony

 
 

Kokořínsko

        ubytování

 + Pro umístění vašeho ubytovacího zařízení jen za 900 Kč / rok napište na michal@krasyprirody.cz
 

 
 

 

Penziony a apartmány

Apartmán U rybníka
www.apartman-u-rybnika.webnode.cz

Město: Lobeč

Kontakt: izira@seznam.cz

Pěkné ubytování v nevelké vesničce nedaleko Kokořínského údolí, kde můžete navštívit muzeum E.Štorcha, nebo nově zrekonstruovaný parostrojní pivovar. Apartmán nabízí ubytování pro 1-4 osoby, plus 2 místa na přistýlce. Apartmán obsahuje jednu větší obývací místnost s 2 postelemi, ložnici a koupelnu s masážním panelem.Penzion Ždírecký Důl
www.zdireckydul.cz

Město: Ždírecký Důl

Kontakt: penzion@zdireckydul.cz

Penzion leží v severní části Kokořínska, jen 6 km od města Doksy a 5 km od města Dubá. Je vybudován ve více než 200 let staré roubené usedlosti, jenž před nedávnem prošla rekonstrukcí, a byla pro svou autenticitu prohlášena za kulturní památku. Usedlost je obklopena lesy a pastvinami a nelézá se na úplné samotě s nádherným výhledem do krajiny.

Penzion Ždírecký Důl

 

Rodinná usedlost Selský dvůr

www.rekreacekokorinsko.cz

Město: Dolní Heřmánky

Kontakt: info@rekreacekokorinsko.cz

Poloha chalupy v Polomených horách je předurčena ke všem druhům turistiky. Pronájem je zaměřen na týdenní rekreaci jedné nebo více spřízněných rodin.

Selský dvůr

 

GALA apartmán v secesní vile
www.e-chalupy.cz/ubytovani-ceska-lipa-gala...

Město: Česká Lípa

Kontakt: faltovasar@gmail.com

Stylové ubytování v secesní vile z roku 1907 tvoří samostatný byt / apartmán o velikosti 71m2 se dvěma ložnicemi, kde se pohodlně ubytuje až 5 osob. Nechybí ani plně vybavená kuchyně. Nachází se v klidné části města, v blízkosti vlakové zastávky, a přitom odsud dojdete pěšky za 10 minut na náměstí. Ideální výchozí bod na výlety na Kokořínsko, k Máchovu jezeru, ale i do Českosaského Švýcarska.

 

Cyklostatek v Chodči

www.apartman-kokorin.cz

Město: Chodeč

Kontakt: pseeman@yahoo.com
Pronájem prostorného bytu ve staré zemědělské usedlosti s rozlehlou zahradou a krásným výhledem na České středohoří. Možnost krytého parkování na pozemku.

Cyklostatek v Chodči

 

Penzion a restaurace ČERNÝ MLÝN

www.cernymlyn.cz

Město: Nedamov

Kontakt: j.vesy@seznam.cz

Penzion Černý Mlýn se nachází v severní části Kokořínska u městečka Dubá v turistické oblasti  Nedamov. V nově zrekonstruovaném rekreačním zařízení Vám nabízíme odpočinek v klidném prostředí rodinného penzionu. Ubytování v sedmi pokojích v celkovém počtu 21 lůžek za cenu 270,- Kč za osobu/den. Pro naše rekreanty,  v objektu penzionu, nabízíme odpočinek, relaxaci a aktivní dovolenou s možností využití našeho stravování - snídaně, plné penze či polopenze. Stylová restaurace s venkovní terasou otevřena denně, nabízíme teplé a studené nápoje, hotová jídla, minutky, poháry, dezerty. Sportovní využití volného času - fotbalové a volejbalové hřiště, stůl na stolní tenis, trampolína, basketbalový koš, dětský bazén, pískoviště, biliard, šipky, úschovna a půjčovna jízdních kol. Vlastní oplocené parkoviště. Přírodní koupaliště s písečnou pláží 100 m od penzionu, turistické a cyklo. trasy, cyklobusy. Ideální dovolená pro rodiny s dětmi, sportovní skupiny, školské pobyty.

Pension Roubenka 1791

Penzion "V Ráji"

www.pensionvraji.cz

Město: Ráj

Kontakt: info@pensionvraji.cz

Pension "V Ráji" se nachází v malebné obci Ráj, v srdci Kokořínského údolí, které je zvláště vhodné pro pěší turistiku, cykloturistiku, rybolov a vyjížďky na koních

 

Penzion "V Údolí"
www.kokorinvudoli.cz

Město: Vojtěchov

Kontakt: info@kokorinvudoli.cz

Ubytovací zařízení rodinného typu,ležící v CHKO Kokořínsko,5 km od hradu Kokořín. Je vybudované z podkrovní části bývalé usedlosti, ležící v lesnatém údolí 400 m od hlavní silnice v obci Vojtěchov.

 

Penzion Ráj
www.penzion-raj.cz

Město: Litice

Kontakt: penzionraj@tiscali.cz

Ráj, původně starý venkovský statek, dnes moderní komfortní penzion, leží na samotě na lesnatém úpatí Vlhoště v centru půvabného kraje, zvaném také Máchův kraj.

 

Penzion Malba
www.kokorin.cz/malba

Město: Kokořínský důl
Rekreační a školicí středisko pod hradem Kokořín poskytuje ubytování v rekonstruovaném objektu s restaurací pro skupinové stravování a barem. Terasa, gril, ohniště, jeskynní posezení, Wi-Fi. Pro školení zajišťujeme komplexní servis včetně outdoorových aktivit.Penzion Milča
www.kokorin.cz/milca

Lesní rodinný penzion na samotě v lese u rybníka Špaček. Příjemné ubytování ve stylových pokojích s příslušenstvím. Pohodové posezení u krbu či ohniště na dohled hradu Kokořín.


 

Rekreační komplex Blatce

www.volny.cz/jutokolo

Město: Blatce

Ubytovací rekreační komplex, který je jako stvořený pro odpočinkovou dovolenou s rodinou či přáteli. Rozlehlé okolní lesy nabízí možnost procházek a výletů, sběru lesních plodů nebo prozkoumávání nesčetných přírodních památek.


Náš tip

 

Nejlepší ceny ubytování v ČR
 
»»  vybírejte zde  ««


Hotely

Rezidence Liběchov ****

www.rezidence-libechov.cz

Město: Liběchov

Kontakt: recepce@rezidence-libechov.cz

Hotel ve stylu art deco v Liběchově v malebné oblasti Kokořínska vzdálený 30 min z Prahy. Vznikl rekonstrukcí vily ze 30tých let. Vila byla postavena známým architektem Josefem Lauermanem ve stylu art deco. Nechal jí postavit pražský továrník Moučka pro svoji manželku.

Rezidence Liběchov

 

Hotel Kokořín

hotel.kokorin.info
Kokořínský důl
Kontakt: hotel@kokorin.info


Nově zrekonstruovaný Hotel Kokořín leží uprostřed malebné přírody pískovcových skal přímo pod hradem Kokořín. Svým umístěním a službami nabízí neopakovatelnou atmosféru pro aktivní odpočinek a relaxaci. Ubytovat se můžete v 17 různých pokojích s jedinečným designem interiéru. K dispozici je i bezbariérový pokoj. Kromě ubytování a stravování můžete využít řady doplňkových služeb. Pobyt na Kokořínsku si tak můžete zpříjemnit nabídkou wellness, zapůjčením kol, projížďkou ve vyhlídkovém vláčku, využitím dětského hřiště nebo virtuálním cestováním v infokiosku. Konferenční cetrum hotelu Kokořín nabízí plný komfort pro Vaše firemní akce či jednání.

 

Kempy

AutoCamp Kokořín

camp.kokorin.info

Město: Kokořínský důl

Kontakt: camp@kokorin.info

Autokemp v nádherném a klidném údolí Kokořínska obklopený ze všech stran lesy. Nabízí ubytování v chatkách nebo ve stanu, sportovní vyžití a okolí plné zajímavých míst k cyklistickým i pěším výletům.

Camp Zahrada

www.campzahrada.cz

Město: Liběchov

Kontakt: kolarovalenka1@seznam.cz

Ubytování v pěti čtyřlůžkových chatkách. Ideální místo pro podnikové večírky, školení a svatby. I když jsou chatky vybaveny kuchyňkou, nemusíte se o dovolené trápit s vařením. V areálu campu je k dispozici zahradní restaurace.

Autokemp - Ubytovna SK Mšeno
autokempskmseno.sluzby.cz
Město: Mšeno
Kontakt: skmseno@seznam.cz
Ubytovna SK Mšeno se nachází v areálu sportovního stadionu na kraji městečka Mšeno u chráněné krajinné oblasti Kokořínsko. Pro ubytování se nabízí ubytovna s 34 lůžky a tři dvoulůžkové karavany a čtyři čtyřlůžkové chaty. Areál je vhodný pro školy v přírodě, školní výlety, sportovní soustředění, ale i pro skupiny turistů, cykloturisty či rodinnou dovolenou s dětmi. Součástí areálu je restaurace, kde je mj. možné uspořádat různé firemní, rodinné a společenské akce. Stadion nabízí mnoho možností sportovního vyžití.


Autokemp Nedamov

www.nedamov.regin.cz

Město: Dubá

Kontakt: info@mestoduba.cz

Autokemp s letním kinem přímo v areálu. V areálu je možnost ubytování v chatkách. Ideální podmínky pro koupání v přilehlém rybníku

Tábořiště U splávku

www.taboriste-kokorin.websnadno.cz

Město: Kokořínský důl

Kontakt: dsekowska@seznam.cz

Tábořiště pro nenáročné v krásném prostředí Kokořínska nedaleko kokořínského hradu, Pokliček a Nedamských jeskyní. K dispozici studna s užitkovou vodou a 2 suché WC.

Ostatní

Dům zaniklých řemesel ve Vidimi
www.ekocentrumkoniklec.cz
Město: Vidim

Kontakt: hynek.jebavy@ekocentrumkoniklec.cz
Mobil: +420 777 156 537
Dům je zachován ve stylu venkovské usedlosti z druhé poloviny 19. století. Kromě původních technologií a materiálů na samotné chalupě, uvidíte také ukázky hliněných omítek a podlah, cihelné dlažby, povalové stropy, původní svlakové dveře, dobová okna se šambránou, kamenné žlaby a podobně. Nenajdete zde mnoho elektrických spotřebičů a dalších předmětů moderní civilizace. Vaří se na kamnech, potraviny se uchovávají v chladné kuchyni v místníku nebo v přilehlém sklípku. Srdcem domu jsou kachlová kamna se sporákem a lůžkem ve světnici. Světnice slouží jako prostor pro shromažďování a společný program. V nadzemním podlaží jsou místnosti (jedná velká a dvě malé komory) pro klidný pobyt a spaní na matracích ve vlastním spacím pytli. V interiéru jsou rozmístěny dobové selské předměty, nábytek a naučné tabule s audiozáznamem – expozice skanzenu. Na pozemku je provozována pastva ovcí a najdete zde i zákoutí pro posezení u ohně. Prostory slouží jako netradiční ubytovací kapacita pro dětské oddíly a další organizované skupiny a jako zázemí pro pořádání seminářů a vzdělávacích akcí pro školy. Dům je vhodný i na letní tábory.

Turistická ubytovna TJ Sokol Mšeno

www.mestomseno.cz

Město: Mšeno

Kontakt: sokol@mestomseno.cz

Levné ubytování ve vlastních spacích pytlích na vojenských palandách. Vhodné i pro sportovní soustředění, školní výlety a jiné hromadné zájezdy. Stravování možné v přilehlé restauraci. Možnost stanování na našem pozemku.

Motel Svatý Kryštof
www.ubytovanikokorinsko.cz
Město: Tupadly
Kontakt:
krystof@dakura.cz
Motel Svatý Kryštof se nachází u hlavní silnice v obci Tupadly, 10 km od Mělníka. Je ideálním místem k odpočinku v romantické přírodě, ale i vhodným místem k zastavení při individuálních cestách i organizovaných zájezdech. Motel byl otevřen 20.6. 1996 a společně se soškou Sv. Kryštofa (umístěnou nad vchodem) vysvěcen opatem strahovským Michaelem Josefem Pojezdným.

Zpět na hlavní stránku

(c) Michal Němejc | michal@krasyprirody.cz
Partneři webu: Kam v Praze, Kalábrie, Mapa Prahy, Fotografie a fotograf, Fotky Prahy, Pražský hrad,
Valdštejnská zahrada

Michaela Němejcová | IČ: 13791567| Trojská 46/164, Praha 7 | Zapsána v živnostenském rejstříku u úřadu MČ Praha 7.